du te vdes me shpejt eq e esht e mudur

du te vdes me shpejt eq e esht e mudur

mu me shqeteson shoqeria ajo me ben shum presjon dhe un nuk dua te jetoj nje shoqeri si kjo du te vdes me shpejt eq e esht e mudur

         

3 komente për “du te vdes me shpejt eq e esht e mudur”

 1. Dorina Kapaj says:

  Pershendetje,

  Te falenderoj qe na ke shkruar. Do kisha shume deshire te dija pak me shume mbi keto shqetesime qe po kalon. Cfare presioni jane duke te te bere njerezit rreth teje? A mund te bisedojme bashke e te mundohemi se bashku te kuptojme se cfare je duke perjetuar me shpresen pe te gjetur bashke nje zgjidhje?

  Me sa duket ndodhesh ne nje gjendje te veshtire perball gjithe kyre pritshmerive qe po te imponohen. Mendoj se mund te gjendet nje zgjidhje per t’i tejkaluar keto veshtiresi qe po te mundojne. Te mirepres sa here te kesh nevoj per te biseduar.

  Perzemersisht,
  Dorina

 2. Albini says:

  Dua te jap vetem nje keshill, ndërro shoqëri,
  Per kete bazohem ne pervojen time, ne punen qe beje une kam mundsi te njihem me shume njerz, dhe te kem shum shoke , kam njohur e kam pas shume , por e pash qe me benin vetem stres ,dhe ishin shume negativ , brenda nje kohe shume te shkurt arrita te largohem nga ai rreth, dhe nuk kontaktoj me asnjerin, tani qendroj vetem me njerzit e familjes ,dhe shum rrall me 1 shok femirije.
  Poashtu te sugjeroj hyr ne YouTube dhe kerko The Secret – Libri Sekreti.
  Kalofsh mire

 3. Blin says:

  Pershendetje ,
  Uroj qe te jeni mire!
  Fillimisht dua te te pyes ? A do te kishte vepruar shoqeria juaj njesoj si ju ? padyshim qe jo ..
  Shoqeria eshte faze kalimare e jetes te gjithe kan nje qellim e ai eshte interesi ,kaloje jeten bukur me familjar tuaj mjafton ti shikosh gjerat nga disa kendveshtrime ,gjithesesi shoqeria nuk eshte gjithqka dhe asnjeher nuk qendron pergjithmon . (Vetem keshill).

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: