Dridhja e duarve

Dridhja e duarve

Pershendetje deshta ta di se kam probleme me duart , duart me drillen ne qdo koh kur ha ushqim dhe pi cafe dhe kjo me bën te ndihem shum keq ju lutem nese keni ndonje kshill me tregoni

         

Një koment për “Dridhja e duarve”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Kjo vjen nga stresi e friga e paarsyeshme qe keni ne situata te tilla. Konsultoje mjekun e juaj dhe psikiatrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: