Dridhja e duarve 😢

Dridhja e duarve 😢

e
Pershendetje , un kam dridhje te duarve ne situata publike , jam ne praktik ambullant me dridhen duar kur kam te beje me injeksione , duart me dridhen kur marr ndonje got apo filgjan me kafe . Keto ndodhin vetem kur jam ne publik , A kishit mundur tme jepni nje keshill qfar te beje ? Faleminderit !

         

Një koment për “Dridhja e duarve 😢”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Hira, ju duhet te relaksoheni nga stresi e ankthi qe keni ne parqitje publike. Duhet te kthesh vetbesimin ne vetvehte dhe te sillesh normalisht. Duhet te shoqerohesh e bisedosh me njerez, te jeshe aktive ne pune e familje. Bisedo edhe me psikologun e psikiatrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: