Dr. Te nderuar

Dr. Te nderuar

Me falni ju kam shkruajtur kam ber nje pyetje ku kam then se a edini se sa eshte shuma e lejueshme e parave kesh ne aeroport por kam harruar te ceki se fjala ishte per para te norvegjis dhe une shkoj ne kosov nga suedia kjo ishte pyetja se a te lejojn te marresh para dhe deri ne sa dhe a ka ndonje problem apo jo.
Faleminderitt shuum.

         

2 komente për “Dr. Te nderuar”

  1. admin says:

    Pershendetje e nderuar. Ne në faqen http://www.nukjevet.net kemi Dr. te fushave dhe psikologe te fushave te ndryshem te cilet merren me ceshtje,me pyetje dhe keshillime plotesisht te tjera. Per pyetjen tuaj ne nuk mund te kemi nje pergjigjie ekzakte por shpresojme qe ndokush nga komentuesit te mund te ju ndihmoje.
    Faleminderit qe na shkruani.
    Me respekt stafi NUKJEVET.

  2. Andi says:

    DERI NE 10MI EURO nuk te duhet asnje arsye per me i deklaru mbi 10mi duhet mi deklaru prejardhjen dhe me pagu tatim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: