Dr. Te nderuar

Dr. Te nderuar

Pershendetje dr. te nderuar.
Deshta me ju vet un jam e fejuar dhe qe nje vit nuk jam takuar me burrin sepse un jetoj jasht kosoves dhe ai ne kosov ne kemi dashurin shume te madhe per njeri tjetrin vetem se shkaku i punes duke punuar me shum per te mbledhur para per kete arsyjr nuk kemi.mundur te takohemi. Dhe pyetja ime esht… se un deshiroje te mbes shtatzan tash kur te shkoj ne kosov dhe a ka ndonje problem mos me.met pasi qe nuk kemi pas kontakt intim qe nje vit .. a kam mundesi per shtatzani apo jo?? Ju lutem doktorr te me pergjigjeni sepse vetem tek ju e gjej pergjigjjen e sakt dhe te duhuren . FALEMINDERIT ..

         

Një koment për “Dr. Te nderuar”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nuk ka problem që nuk keni pasur marrëdhënje sexuale që nje vit,që të ngelni shtatëzanë.Për ju me kishte qenë mirë me qenë këtu ne mes të ciklit kur e keni ditën e ovulimit,për gjasa më të mira për shtatëzani. Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: