Dr. Te nderuar

Dr. Te nderuar

Pershendetje. Aka mundsi te jem shtatzan edhe pse i kisha mestracionet 4dit a 5 por po kam mundim po me vjen me vjell dhe disi barku si i fryn po me rrin. E kam ba testin pas 11dite pas marredhenies dhe para mestracioneve por me ka dal negativ tani esht bere nje muaj dhe nuk po di qfar te beje

         

Një koment për “Dr. Te nderuar”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nuk kani mundësi të jeni shtatëzanë,nëse keni pasur cikël menstrual. Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: