djali im

djali im

djali im denisi ka lindur shum i vogel 2370 e tash i ka 10 muaj 10 kile e 300gram

         

4 komente për “djali im”

 1. Dr. spec. Violeta Hyseni - Mjekesise interne/Kardiologji says:

  Pershendetje,
  Femiu juaj ka mbipeshe, konsultoni pediatrin per menyren e te ushqyerit. Normalisht femjet duhet te dyfishojne peshen e lindjes, ndersa deri ne vitin e pare te jetes duhet te trefishojne peshen e lindjes.

 2. Liana says:

  Shum mir eke e dashur
  Un e linda vajzen 1kg.. sot ika 8muaj 6kg.. ka dhe me keq.. falendero zotin nese e ka shendetin e mir prsh

  1. Anonymous says:

   po liana djali im denisi shum po kuhet teper a keni naj ide me qka me ly

 3. Anonymous says:

  po doktoersh faliminderit per komentin

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: