This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Tue Aug 20 8:06:30 2019 / +0000 GMT

DivorciMe ka lene burri u ndamw pas nje viti bashkejetese

Arsyen nuk e kuptova une e doja me gjithe shpirt dhe megjithate ai nuk ishte i lumtur

Kishim grindje te shpeshta me teper per arsye xhelozie por gjithsesi isha shume e dashuruar me burrin tim dhe vazhdoj te jem nga kjo ndarje po pres te me qetesoje vetem vdekja

Nuk besoj te kem shpetim pas gjithe ketyre

 

 


Post date: 2018-11-08 07:45:45
Post date GMT: 2018-11-08 07:45:45
Post modified date: 2018-11-08 07:45:45
Post modified date GMT: 2018-11-08 07:45:45

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com