Dhimje e gjoksit

Dhimje e gjoksit

Pershendetje ka disa dit qe kam dhimbje ne majen e gjoksit dhe sot me doli leng i bardh ose nese mund ta quaj ‘kelb’ desha te di nese eshte diqka rrezik

         

Një koment për “Dhimje e gjoksit”

  1. admin says:

    Pershendetje Jeta dhe te falenderojme qe na ke shkruar.
    Te sugjerojme te besh nje eko gjiri dhe nje konsulte me mjekun gjinekolog per te marre nje pergjigje me te detajuar dhe specializuar pas vizites.
    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: