dhimbje veshi

dhimbje veshi

prsh,kam nje pytje shpresoj qe do me ndimoni,veshi i majte qdo her me rren ne hap me rrahjet e zemres qdoher ekom ni tingllim te madhe as me flejt smuj edhe ka nis edhe degjimi memu dobsu spo di a jon shkaktar qato rrahje ajo shpresoj qe me ndimoni pres pergjigjje.

         

3 komente për “dhimbje veshi”

  1. Anonymous says:

    Shqetsimet qe ti pershkruan kerkojne tretman urgjent nga ana e specialistit te otorinolaringologut,pasi veshi eshte organ shume i ndishem ,dhe mos trajtimi me kohe munde te komplikoj shendetin tuaj seriozisht.

  2. Veshi says:

    Edhe mu bre njejt pom ndodh qashtu kur po bi me flejt pom rren veshi mrena bum bum a kur po jam diten jo veq naten si ty njejt qe tpaska ndodh rrahjet e zemres a ka mundesi me u shurdhu veshi nket rast ju lutem urgjent me ktheni pergjigjje

  3. XHEVAIRE says:

    KAM DHIMBJE TE TE DY VESHEVE NJEJ RRAHJE TE SHPESHTA TE VESHIT KAM PERDORUR ILAC KUNDER DHIMJES POR NUK ME BEN EFEKT

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: