Dhimbje trupore

Dhimbje trupore

Pershendetje stafi dhe Ju qe e shikoni kete faqe …problemet e mija shendersore jan te shumta dhe qe shum vite …prej shum viteve vuaj nga stresi kronik dhe kam simptoma shum te quditshme qe qdo her me ndryshojn..analizat jan ne rregull une kam trullosje dhe nuk dal dot vet Se mendoj qe me Bjen te fikt ate ndjesi kam sikur me shtyn dikush mbrapa me rrok panik kam nje nxehtesi ne trup dhe Tash kam Edhe dridhje trupi shum dridhje te mbrendshme jo qe duket …koka me rrin gjith sikur jo e kfjellt dhe jam si ne mjegull gjith kohen…jam nene e dy fmijve dhe spo mundem te kujdesem per ta veq me zor ..jam tu perdor Qe dy vite amozol 25mg Tash asgje spo me ndihmojn …Ju lutem a ka pas dikush kesi rasti dhe si ja ka ba qka keni vepru sepse Mua jeta bajat me esht ba edhe pse e kam nje jet teper te mir si nga ana financiare si nga ana familjare.por Mua sme len shendeti nje dit ta gezoj…

         

Një koment për “Dhimbje trupore”

  1. Saranda Rexha says:

    Përshëndetje,
    Ju lutem të konsultoheni me mjekun i cili iu ka përshkruar terapinë të cilën jeni duke e përdorur që 2 vite, është shumë e rëndësishme përdorimi dhe monitorimi i gjendjes shëndetësore kur jeni në ndikim të medikamenteve. Ndoshta mund të kombinohet dhe me këshillim dhe teknika tjera të
    cilat do të mundësojnë rikthimin dhe të gëzoni shëndetin e poashtu të mund të ofroni edhe kujdesin për fëmijët, andaj këshilla e menjëhershme konsultimi me mjekun përkatës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: