dhimbje shpine

dhimbje shpine

Pershendetje desha te bej nje pytje lidhur me dhimbjet e shpines me ndihmoni kush sa munet. Une djej dhimbje te shpines qe nje koh te gjat por jo dhimbje te forta, dhimbjet zakonisht i ndjej naten kur shtrihem me flejt.Me duhet te mbulohem shum trash sepse ndryshe kam dhimbje vetem ne anen e djatht te shpines .Ne njeren an djersitem ne tjetren anen duhet ti qes 2 apo 3 jargana qe mos ta ndij dhimbjen ne shpin.Ju lutem kush din tma kthej nje pergjigje ku te drejtohem apo qfar te perdori..

         

Një koment për “dhimbje shpine”

  1. Nisa says:

    Pershendetje. Edhe une kam pasur kshtu probleme tkisha propozu me shku ni kontroll te mjeku mos ke ndonje problem te veshkat? Se une kam pas dhimta dhe problem si ti mkam dal gurz ne veshk. Kalo mirr.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: