Dhimbje koke

Dhimbje koke

Qe 7 dit kam dhimbje koke te pandalshme qe me shtrengon koken
Ne mbremje ndonjeher me vjen per te vjell nga dhimbja
Qka te bej
Te mjeku kam qen me ka dhene vetem paracetamoll po spo me ndihmon asgje
Faleminderit

         

Një koment për “Dhimbje koke”

 1. admin says:

  Pershendetje dhe te falenderojme qe na ke shkruar.
  Dhimbja e kokes mund te kete disa shkaqe si: stresi, ndryshimet e dietes, perdorimi i alkoholit, ndryshime hormonale, pagjumesia etj. duhet kuptuar se cfare jua shkakton kete dhimbje ne menyre qe te merret edhe trajtimi i duhur. Te ftojme te na shkruash pak me teper se cfare mendon qe e ka shkaktuar kete dhimbje dhe te sugjerojme te besh nje vizite te mjeku neurolog.
  Uroj te te kem ndihmuar
  Gjithe te mirat
  Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: