dhimbje koke

dhimbje koke

Prshd jam 22 vjec kam dhimbje koke dhe pengim ne frymarje kam marr anti biotik
Por prap jam shm ne ankth cfar mnd te kem me ndihmoni ju lutem

         

Një koment për “dhimbje koke”

 1. admin says:

  Pershendetje dhe te falenderojme qe po ndan shqetesimin tend me ne.
  Kuptoj qe ti ke bere vizte te mjeku per shqetesimet ne fjale dhe aktualisht po mjekohesh, nuk e di sesa kohe ka qe keto shqetesime kane filluar dhe sa kohe ka qe po perdor antibiotikun. Te ftojme te na thuash pak me teper rreth ankthit qe ti ndjen qe te kuptojme sesi lidhen keto shqetesime me gjendjen tende emocionale.
  Mbetemi ne pritje te pergjigjes tende
  Gjithe te mirat,
  Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: