Dhimbje gjoksi

Dhimbje gjoksi

Pershendetje desha ta bej nje pytje jam shtatzan ne javen e 20 ,gati 2 jav e diqka kur teshtij me dhemb ana e djatht e gjoksit, a paraqet ndonje rrezik dhe pse po me dhemb ju lutem pergjigjuni faleminderit shum.

         

Një koment për “Dhimbje gjoksi”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Ka mudësi të jetë dhimbje muskulare.Nëse nuk kalon ,konsulltohu me Kirurgun Torakal per gjinj.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: