Dhimbje frige

Dhimbje frige

Pershendetje ju lutem kam nevoj per ndihmen tuaj?

         

Një koment për “Dhimbje frige”

 1. admin says:

  Pershendetje Ela,
  Te falenderojme qe na ke besuar.
  Na shkruaj me gjate per te kuptuar cfare te shqeteson dhe si mund te te ndihmojme.
  Gjithe te mirat,
  Stafi NukJeVet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: