This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Mon Sep 16 6:48:24 2019 / +0000 GMT

Dhimbje BarkuPershendetje kam nje pyetje perse kur dal me te dashuren dhe filloj ta puth eksitohem shum dhe kam nje dhimbje posht barkut qe vetem kur mastrubohem ateher ndjehem mire qka d.m.th kjo

 

 


Post date: 2019-02-26 10:02:57
Post date GMT: 2019-02-26 10:02:57
Post modified date: 2019-02-26 10:02:57
Post modified date GMT: 2019-02-26 10:02:57

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com