Dhimbje Barku

Dhimbje Barku

Pershendetje kam nje pyetje perse kur dal me te dashuren dhe filloj ta puth eksitohem shum dhe kam nje dhimbje posht barkut qe vetem kur mastrubohem ateher ndjehem mire qka d.m.th kjo

         

Një koment për “Dhimbje Barku”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Kjo mund te jete nga tendosja e testisit per shkak te grumbullimit te spermes ne testise, e qe pas ejakulimit ndodhe zbrazja e ejakulatit dhe ju ndiheni me mire.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: