Dhimbje

Dhimbje

Prsh jam ne hall te mall kom jom e qvirgjur amo kom bo seks anal e aesht prishur dy her aty e mas do ditve ja ka nis me dhem koka me dhem ana e majt ne fund te barkit ju lutna me tregoni cfar kam se nganjeher me hillet te boi vetvrasje

         

Një koment për “Dhimbje”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Lajmerohu te mjeku i juaj dhe gjinekologu per ekzaminim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: