dhimbja ne vagine

dhimbja ne vagine

PRSH JAM 15 VJECE DHE KAM PAS MAREDHENIE POR ME DHEMB VAGJINA DHE ME SHTRENGOHET PSE NDODH KJO

         

Një koment për “dhimbja ne vagine”

  1. Elida Gjata says:

    Pershendetje. Pavaresisht moshes, mund te keni nevoje per nje kontroll te mjeku specialist.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: