dhembje tek krahi majt

dhembje tek krahi majt

Pershendetje kam dhembje tek krahi majt edhe gjoksi me dhemb koh pas kohe nuk e kam as nje gjenderr ne gjoks vetem krahi kur me dhemb me dhemb edhe gjoksi

         

Një koment për “dhembje tek krahi majt”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe keni shkruar ketu!
    Duhet te jeni vertete e shqetesuar qe ndjeni kete dhimbje, te rekomandojme te besh nje vizite te mjeku i familjes per te kuptuar dhe per te perjashtuar cdo shkak fizik, ai me pas do te ju japi edhe sugjerimet e nevojshme ne varesi te situates.
    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: