Dhembje e lehte kohe pas kohe

Dhembje e lehte kohe pas kohe

Pershendetje,
Ndihem shume i shqetesuar, kerkoj ndihmen tuaj. Para 1 jave kam qene ne pishine dhe duke luajtur me disa shoke ne uje papritmas kam pasur nje ndrydhje ne ‘bruh’ (topa), qe prej asaj dite kam pasur dhimbje te lehta kohe pas kohe e nganjehere e kam pasur te veshtire edhe te punoj.
Desha te ju pyes se qka duhet te beje, ndihem shume i brengosur dhe i pazgjidhje..?

         

Një koment për “Dhembje e lehte kohe pas kohe”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Shume thjeshte, lajmeroheni te Urologu per vizite.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: