Deshira seksuale

Deshira seksuale

Përshendetje jam nje djale nuk kam pas probleme me deshir seksuale ka 3 dit qe me ka ik Deshira seksuale farë jam munduar te masturboj po nk arrij ereksjon po te pergjigjem i flm

         

Një koment për “Deshira seksuale”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe falemnderit qe je drejtuar ne nukjevet! A mendon se ka ndodhur dicka qe e ka shkaktuar kete gje, dicka e pazakonte. Zakonisht problemet me ereksionin mund te kene origjine fiziologjike por dhe psikologjike.

    Gjithe te mirat
    Stafi i nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: