Desha te pyes..

Desha te pyes..

Desha te pyes.. Kam 1 vit qe provoj ta humb virgjerine e nuk mundem.Cka me kshilloni

         

2 komente për “Desha te pyes..”

  1. Anonym says:

    Pershendetjee , edhe une kam pasur te njejtin problem kur jam martuar 4 muaj skam mundur dhimt dhe asnj shanc jam shkuar te gjinikologu , mka than je e mbyllur po shpresojm qe e ke te mbyllur vetem pelhuren ne fillim dhe jo me gjat une fatmirsisht e kisha vetem pjesen e perpara , jam hi ne operim 15 min ka zgjat dhe tani jam plotesisht ne rregull kjo gje per mua ishte e habitshme, sjan raste te rralle dhe sesht asgje per tu shqetsuar disa femra lindin ne kete menyr

  2. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Duhet patjetër ta vizitoni Gjinekologun .Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: