This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Tue Aug 20 6:30:12 2019 / +0000 GMT

Desha ta bej nje pytje kam pasur mardhennje pa mbrojteDesha ta bej nje pytje kam pasur mardhennje pa mbrojte tash kam pasur ciklin dhe me erdhen me koh por vetem dy dit ngjyr kafe isha te mjeku dhe tha ende asgje amund te jem shtatzan sepse nuk pome vin nermal sikur cikel por vetem ngjyr kafe dhe shum pak aduhet te bej dhe test a tregon testi apo jo

 

 


Post date: 2018-06-11 09:18:18
Post date GMT: 2018-06-11 09:18:18
Post modified date: 2018-06-11 09:18:18
Post modified date GMT: 2018-06-11 09:18:18

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com