Desha ta bej nje pytje kam pasur mardhennje pa mbrojte

Desha ta bej nje pytje kam pasur mardhennje pa mbrojte

Desha ta bej nje pytje kam pasur mardhennje pa mbrojte tash kam pasur ciklin dhe me erdhen me koh por vetem dy dit ngjyr kafe isha te mjeku dhe tha ende asgje amund te jem shtatzan sepse nuk pome vin nermal sikur cikel por vetem ngjyr kafe dhe shum pak aduhet te bej dhe test a tregon testi apo jo

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: