Dermatolog

Dermatolog

Prsh … doja te pyesja dicka … kam disa lytha ne organin gjinital ..

         

Një koment për “Dermatolog”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na ke shkruar.
    Te rekomandojme te besh nje vizite te mjeku Urolog pasi nje problematike e tille duhet pare nga afer.
    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: