Depresionn

Depresionn

Po me duhet urgjentisht me bisedu me nje psikolog ju lutem ndihmomni

         

3 komente për “Depresionn”

 1. admin says:

  Pershendetje Fjolla,
  Te falenderojme qe na je drejtuar.
  Te lutem shkruaj pak me gjate per problematiken ne menyre qe eksperti t’ju ktheje pergjigje sa me te kompletuar.

  Faleminderit dhe gjithe te mirat,
  Stafi i NukJeVEt

 2. Fjolla says:

  Deshta me komoniku online me ju mirpo spo di qysh?
  Mami jem e ka pas nje jet shume te veshtir, eshte martu ne nje mosh shum te re, fmija i par disa or pas lindjes ka pas gjakderdhje ne tru edhe si rezultat ka mbet me aftsi te kufizune, perpos ksaj ka pas shume probleme ne familje, qet vitin e fundit ka pas shume shum srtes, i qiten babin edhe vllaun prej pune edhe u ngushtu shum sa qe ni mbremje kur e pav vllan nervoz ja nisi me kesh e masanej me kajt kish edhe halucinacione keshke thojke”ka kcejn” nja 5 mi. Nashta masanej o qetsu san thojke skom vet kom bo qashtu, te nestrit prap kur o shku me flejt ju ka tek me kesh kur o qetsu e kom vet pse po keshmthojke vet po mvjen me kesh spo muj me nal, e qova te mjeku me zort, ja ka qit do hapa po sosht tuj perdor, po thot po kujtoni se jom trranu un san skom mir jom, edhe harrova me cek se kur pi vjen qashtu me kesh po kuqet ne ftyr edhe kryt pi dham, prej 31 tetorit o ka i ndodh qeshtu kur don mu bo probje kuqet i dhem kryt, koht e fundit so ka kesh ose o ka ruhet mos me e pa na se fill po dojm me e qu te mjeki, sot kur i ka ardh qashtu nxet ne ftyr ja kem mat tensionin 160:90 e ka pas, a mundi me mndimu dishka???

  1. admin says:

   Pershendetje Fjolla,

   Fillimisht faleminderit qe ndave shqetesimin tend me ne, mirepo te lutem qe pyetjen ta besh ne opsionin “Pyet Ekspertin” dhe jo ne komente sepse vetem ne ate menyre ekspertet tane do te mund te pergjigjen.

   Gjithashtu mundesh me kontaktu – Qendren e Shëndetit mendor në Prishtinë, per ndonje informate. Tel: 038 542 195 dhe 038 542 199

   Presim te na shkruash prap.
   Gjithe te mirat,
   Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: