depresioni

depresioni

pershendetje…jam 23 vjet dhe prej nje muaji e ndjej veten qe vetem dua te rri vetem dhe me vijne mendime nga me te ndryshme te keqija deri tek ajo qe nuk dua te jetoj me…me shqetson fakti se ka shum dite qe ndjej veten te vetmuar dhe te merzitur gjithe kohen e me vjen te qaj…mundohem te flas me njerz qe i kam prane por nuk me kuptojne se qfare kam…shpesh grindem me familjar per arsyje te pakuptueshme dhe shoh qe ndihem e lodhur nga grindjet dhe merzitem shume sa qe sdua te jetoj me…kam nje djal dhe dua qe ta kaloj kjo periudhe e keqe ngase edhe tek ai pasqyrohet emocionet te qarat dhe gjithqka…

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: