Depresioni

Depresioni

Pershendetje
Kam nje breng jam ne muajin e 4 te shtatzanis deri tash ka shku mir po her pas here po kam problem me frik dhe rrahje te zemres mendime negative kam edhe dy femije te vegjel nje burre te nervozt
Kam qen me terapi te depresionit ecitalopram5 mg dhe propranolol 1/4dhe ne javen e 7 te shtatzanis e kam nderpre terapin pasi mjeku tha se nuk bon me vazhdu terapin deri ne javen e 7 skam dit qe jam shtatzane
Tani po kam frik mos po lind femija me probleme

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: