Depresioni

Depresioni

Pershendetje.Jam nje vajze 20 vjeqe dhe jane disa gjera qka me shqetesojne.Shqetsimi im eshte se shume gjera prej te kalumes jane duke me ndjekur pas,kam pase shume probleme ne familje kam pa dhune prej femije kur kam qene,me kan bullizu ne shkolle,e e kalumja po me ndjeke ende.Jam shume e mbyllur ne vete.Prej vitit 2019 gjithqka u be edhe me e veshtire me as nuk po me pelqej gjerat qe me kan pelqy ne te kaluaren,nuk me ben pershtypje asgje më dhe qdo dit zgjohem me mendimin se dua te vdes.Jam munduar shume me i zgjidhe kto gjera po spo mundem.Si t’i tejkaloj keto? Si te me duket jeta e bukur edhe nje here dhe te jetoj ne maksimum jo te jem qdo dit e merzitur?
Faleminderit paraprakisht!

         

Një koment për “Depresioni”

  1. Rina says:

    Edhe un njejt si ti ndihna teksa e lexova shkrimin tan pe sho vetin nkrejt rreshtat

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: