depresioni

depresioni

pershendetje ka kohë qe jam i shqetesuar per gjendjen time qe 2 muaj kan qen i stresum shum edhe me ndodhi si nje shtrengim ne gjyks dhe mendova se po vdisja kamt me jan mpire kam frik shum per qdo sen tutna me dal prej shpis se mos me ndodh diqka mendoj qe do vdes kam dhimbje koke mbrapa kryjes shum mtherr teper shum spodi qka me bo shpresoj ta lexoni ket mesqzh

         

2 komente për “depresioni”

  1. V.k says:

    Qetsohu.. ke pas stres e stredi osht arsyja qe ti ke pas shtrengim dhe ankth gjithashtu , nuk ke pse friksohesh dije qe qe asnje e keqe qe e mendon nuk ka per t ndodhur ato veq jan fiksuar n koken temde dije sigurt qe nuk ndodhin. Gjendja qe je tani ka me kalu sdo thot qe gjith ki me kon kshtu osht nje periudh qe e kalon secili person. Fol me ndonje te afer per menyren si ndihesh per stresin qe t mundon ndoshta lirohesh. Por osht e kot te stresohesh mundohu me kalu duaje veten ndihmoje veten se mundesh jetaa eshte shumee e bukur sja vlen te merzitesh , tani edhe koha me diell vera po vjen e vetem gjera te bukura te presin

  2. A.L says:

    Shpresoj qe krejt eshte thjesht nje kalim faze qe secili person e perjeton edhe besoj qe ke kriju pershtypje brenda vetes per ket lloj situate ke pas ndonje mendim qe ka ndiku me fell se qe ke mendu tash ajo komplekson gjithshka brenda teje shpresoj qe je mir,

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: