depresion bipolar

depresion bipolar

Pershendetje jam I dagnostigikuar me depresion bipolar a ka mundesi te me tregoni cilat jan simptomat, cfar reziku mund te ket nga kjo lloj semundje,dhe a ka sherim..faleminderit

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: