This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Tue Jan 22 21:11:01 2019 / +0000 GMT

Depresion


Pershendetje jam ne nje hall temadh dhe kam nevojper ju
Ekam njohur nje djal kemi fol per njo 10dit aj ska jetu kosov potani erdh me nejt pak edhe mftoj per kaffe pastaj u pelqym dhe vazhdum llafin jemi pershtat teperteper saqe e kemi quajtur njeri tjetrin shpirt binjak me njoftoj mefamilje dola me nanen etij pina kafe emas ni muji me motra tij tani filloj edhe u ftofprej meje edhe po vazhdon memjep arsye te ndryshme qesmunet me kon me mu.
Nfund krejt mtha qe familja ime esht kunder qe nady meu feju edhe pom thot qe sdojn ata
Un teper po mundohna me harru tepertepera
Amo nuk po arrrij me harruuu qkaa mkishi thon ju mbase jemi desht aq shum edhepse veq 3 muj kenafol
A ka shpres te kthehet apo jo
Ju lutemmm me ndihmoniii
Pasi qe kam rend ne depresion qespomuj me upajtu me qet ndarje
Post date: 2018-06-13 07:53:34
Post date GMT: 2018-06-13 07:53:34
Post modified date: 2018-06-13 07:53:34
Post modified date GMT: 2018-06-13 07:53:34
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com