Dea

Dea

Pershendetje jam dea 26 vjec e martuar , femij ende jo nuk kam, kam nje hall qe deshta ta ndaj me ju dhe shpresoj te marr nje pergjigjje. Gjat aktit seksual posht fillon tme djegi ekstrem shumm sa nuk durohet, po me shqetesuesja esht qe pas perfundimit vashdon djegsimi edhe per disa or , dhe kam enjete te vagines, ju lutem me keshilloni qfar te bej??

         

Një koment për “Dea”

  1. Dr. Ernald Zeqja says:

    Djegiet gjate dhe pas kontaktit shpesh here kane te bejne me mykun vaginal, i cili jep keto simptoma nga demtimet qe i ben mukozes vaginale. megjithate, nje analize e thjeshte sekrecionesh do ishte e keshillueshme para mjekimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: