This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Mon Oct 26 4:40:23 2020 / +0000 GMT

DashuriaaUne jam nje vajze 18 vjece dhe kam rene ne dashuri me petagogun tim.Ai eshte 6 vite me i madh sesa une.Ka me shume se 10 muaj qe une kam ndjenja per te.Me besoni qe e kam provuar ta harroj,madje as nuk kam shkuar ndonjehere ne leksionet e tij per te mos e takuar ama nuk mundem.Une vazhdoj edhe e dua madje edhe me shum.Si tja them?Apo si ti afrohem une atij?

 

 


Post date: 2020-08-28 04:49:52
Post date GMT: 2020-08-28 04:49:52
Post modified date: 2020-08-28 04:49:52
Post modified date GMT: 2020-08-28 04:49:52

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com