Dashuriaa

Dashuriaa

Une jam nje vajze 18 vjece dhe kam rene ne dashuri me petagogun tim.Ai eshte 6 vite me i madh sesa une.Ka me shume se 10 muaj qe une kam ndjenja per te.Me besoni qe e kam provuar ta harroj,madje as nuk kam shkuar ndonjehere ne leksionet e tij per te mos e takuar ama nuk mundem.Une vazhdoj edhe e dua madje edhe me shum.Si tja them?Apo si ti afrohem une atij?

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: