Dashuria

Dashuria

E kam nje problem shum te madh shpresoj se mundeni mem ndihmu. Un e simpatizoj nje vajz edhe e shoh ēdo dit eshte vajz shum e sinqert dhe me pelqen shum por nuk di se si t ‘i afrohem. Pa te jeta ime nuk ka kuptim ju lutem me ndihmoni….?!? <3

         

Një koment për “Dashuria”

  1. Florim Gallopeni - Psikolog says:

    Përshendetje ErmalJeta ka kuptim gjithmonë, dhe kuptimin jetes ja formojmë ne duke investuar në të, duke u kënaqur me të duke u sfiduar për shumë gjëra në jetë. Të thuash se jeta ime nuk ka kuptim është diqka shumë e madhe, dhe jo reale karshi një brenge që ju keni, ju simpatizoni një vajzë dhe jeni 15 vjeq, ju nëj etën tuaj keni shumë aktivitete tjera dhe angazhime tjera që I japin jetës kuptim dhe kjo simpati e juaj ndaj vajzës është vetëm një diqka që do të bëntë të keshë një angazhim më shumëm, sikur në qdo sferë të jetës edhe në dashuri duhet investuar, ju e shifni vajzën , por nuk treguat nëse flisni, do ishte mirë që afrimi juaj më të të jetë gradual, dhe e rëndësishme është që të gjeni kohën dhe hapësirën kur do tja tregoshë atë që ndjenë për vajzën. Bëj gjëra që I bie në sy asaj për të mirë, dhe gjej mënyrën për ti bërë me dije atë që mendon e ndjen për të.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: