Dashuria ne shikim te pare

Dashuria ne shikim te pare

Pershendetje jam nje vajze 17 vjeqare e dashuroj shume nje djale,mendoj se edhe ai medashuron mua dhe ka ndjenja per mu une kurr ne jeten time nuk jam ndier keshtu si ndihem tani diqush jeta ime ka ndryshu siq e kam pare ate per here te pate eshte dashuri ne shikim te pare ma merr mendja siq e shoh ate e shoh qdo dite dridhem e tera dhe nje dit, jemi takuar shume afer njeri tjetrit dhe me rrihte zemra shume por jam ende e re per nje lidhje ju lutem tregomni dikush qka te bej,faleminderit shume jeni staf u mrekullueshem klm

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: