Dashuria

Dashuria

Pershendetje
Jam nje djal 19 vjeqar si krejt moshatart e mi edhe une e kom ni dashni tmadhe ndaj nje vajze.
kjo dashni nashta per juve mun mu u dok e quditshe po t eune ka fillu qysh klas tpar fillore nashta ather u kan thjesh pelqim po prej i vogel kom pa diqka te ajo vajz me ka terhek diqka e madhe te ajo e kshtu ja fillum mu pjek po qdo gjest sajin gjdo fjal gjdo veper e kom percjell qysh e ka ba po ashtu qdo moment qe kom fol me ta ose mka lyp e maj mend por si i ri veten e kom pa te shemtum gjith edhe nmendje tem u kan ajo fjala Nuk muma me pas kit Princes kurr edhe me kalimin e kohes tu u rrit dashnija veq u ba ma e madhe sa nuk mujsha me perballu ja filloj stresi depresioni ni koh kur smujsha mja shpreh asaj po as shokve mi tregu se gjith kom pas frik prej refuzimi tsaj edhe prej frikes qe mos bojn hajgare shokt me mu e i kallzojn asaj
tani fillun andrrat me ta qe ma shume se 10 vjet o pjes e andrrav tmia nuk edi pse edhe kur e mendoj mdel anderr le ma kur e shoh por kurr sja kom shpreh dashnin qe e kom edhe kjo mka bo problem me vajza tjera se kurr skom mujt me kan me dikon se gjith dashnin te ajo ekom pas kurr skom mujt me largu prej menje edhe nuk jok mundu me tjera fort
por ni dit i shenova me insta fake edhe ja shpreha dikun me nja 5 faqe apo kolona tmdhaja dashnin po pa i tregu kush jom edhe pa prit ma kthej tha Uuauuu mle pa fjal edhe filloj me mthan tregom kush je ti qe mdon kaq shum qe sa koh edhe ske fol une i thojsha gjith se nuk muj me tregu se e di qe mrefuzon jo qe i kom bo diqka po tu menu gjith se une i keq ajo princesh edhe u kry kjo pun po ja filloj me than po tregom se nuk i dihet kurr e fillova me mendu pak thash pse mos mi tregu e kshtu ajo insistojke me dit kush jom ajo mu mka ngjoft si shok klase jo ma shum per jeten tem po kur i tregova ajo nuk besoj edhe tha Mos rrej se nuk je ti A*** edhe ma sma ka kthy mesazhin edhe ket koh kur mshen neper Kafe nuk mkqyr largohet prej meje nuk i la faj se e di se ajo gjith meriton ma shum se une po thjesht kisha dasht edhe live me fol me ta qe mu shliru krejttt se edhe me mujt me hi nlidhje me ta sdi a e kisha majt mir se gjith isha tut prej ndarjes e mu nda prej saj kumedit deri vetvrasje isha ardh.
Une ma shum spo di qa me than qito fjal i pata dashta me kallzu diqka temen shpresoj qe ma ktheni naj pergjigjje sa do tvogel me te mira.

         

2 komente për “Dashuria”

 1. Ska rendsi says:

  Edhe pse e paske dasht edhe e don at vajzen nuk do me than qe gjithqysh pershtatesh me to, nashta bash nuk osht tipi jot, keshtu qe mundesh me gjet naj vajz qe te bon ma te lumtur se ajo. Thjesht mos krijo ksi lidhje te njeanshme me asnje vajz..lidhja duhet me lind ne menyre te dyanshme..edhe ajo me dit qe ki ndjenja per to..edhe ti me dit qe ajo ka ndjenja per ty. Perndryshe nuk funksionon.

 2. Erduan Kllobucishta says:

  Pershendetje!
  Jeta ka shume surpriza dhe si e tilled he situate jote eshte pjese e saj. Mundohu qe ne jete te
  vendosesh barriera dhe te fillosh te krijosh nje jete te re. me Sfida te reja.

  Cdo te mire,

  Erduani

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: