Dashuria

Dashuria

Pershendetje, une jetoj ne Zvicer dhe jom dashuru me ni algjerian , amo familja jem nuk po lejon po un spo muj me lan . Qka me ba?

         

Një koment për “Dashuria”

  1. Erduan Kllobucishta says:

    Pershendetje!
    Duhet te vendoshesh prioritet e tua ne jete. Nese mendon se personi ne fjale I ploteson standartet e tua personale dhe familjare atehere eshte ne rregull por nese mendon se kjo lidhje ka pasoja me te medha ti vendos nese do te duhet te qendrosh apo jo.
    Cdo te mire,
    Erduani

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: