dashuria

dashuria

pershendetje
quhem Anja
jam nje 17 vjecare , dhe prej 2 vitesh jam tmerrsisht e dashuruar tmerresisht me profesorin tim te fiskultures,, ndjej shume per te ,,,kohet e fundit dhe ai sikur ndjen dicka per mua por ka frike t shprehet,, me shkruan ne rrjete sociale,bile me ka ftuar dhe per kafe,,,ai eshte si ri ne moshe,,,,kam nevoje per ndonje sugjerim,, ju lutem

         

Një koment për “dashuria”

  1. Anonim says:

    Kujdes ! Beji pyetjen vetes , a eshte dashuri qe do te sjell lumturi momentale dhe me pas lendim , apo nje dashuri qe do te coj ne martese. Ai mund te jet nje mashkull perfekt dhe nuk ka asgje te keqe ta dashurosh ate (jo fizikisht) , trregohu e kujdessheme , merr vendime te vlefshme per te ardhmen tende.
    Syrgjerim: Mbaj masa mbrojtese me vete , pasi ndjenjat mund te na zhgenjejne ndonjehere .
    Kalofsh bukur

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: