dashuria

dashuria

une dhe shoqja ime e ngushte kemi nga nje “” te dashur”” te fshehte po qe dmth djemte nuk e dine si mund te veprojme pasi qe po shkaterrohemi dhe eshte gjeja e vetme qe ne e mendojme . tere kohen i permendim ata.dhe ju lutem nga nje keshille sepse me duket se nuk do te jete jeta e gjat per ne.

         

Një koment për “dashuria”

  1. Arbnora Ismaili - Psikologe says:

    Përshëndetje

    Te faleminderit qe na ke shkruar por te lutem qe te na shkruash përsëri ne mënyre me te qarte dhe me te detajuar për pyetjen tende ne mënyre qe te kthejmë një përgjigje te përshtatshme për pyetjen tende.
    Faleminderit.
    Te presim te na shkruash përsëri.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: