Dashuria

Dashuria

Pershendetje stafi,jam 20 vjec jam nlidhje me nje djal me mosh 21 vjec. Gati tre vite lidhje por ka nje problem qe nuk shkon ne lidhjen ton. Un jam vajz qe i dua shum dhuratat surprizat besoj si cdo vajz tjeter dhe udhetimet dhe kam deshir qe i dashuri im te me bej ndonj dhurat ose te shkojm diku sbashku ia kam thene direkt te dashurit se kam nevoj te me kushtosh me shum koh te dalim me shpesh te shetisim me shpesh me thot qe un sjam asi tipi qe i du udhetimet dhuratat e ksi gjera edhe me thot qe kerkon shum te perkushtohem ti, ti deshiron qe te le gjithqka dhe vetem te rri me ti un ashtu spranoj. Un ikam sqaruar qe nuk dua shum koh por tpakten te takohemi me shpesh te shkojm neper vende diku te shetisim ai madje as per ditlindje sme blen asgje thot ska rensi ditlindja per mu. Un jam lodhur nga sjelljet e tij nuk di as qfar te bej. Ikam thene qe mo sdo te them as te dalim dikun as hiq por ama prap spo ndihem e qet ju lutem me ndihmoni qfar vendimi te mar😞

         

Një koment për “Dashuria”

  1. Sara Dervodelli says:

    Femra e dashuruar behet e lumtur me pak . Por pa asgje me tvertet lidhja nuk eshte sic dojme ne , sepse po te dhuroj dikush dicka te bukur sidomos partneri eshte mrekulli. Por prap se prap nese je rahat shpirterisht me te dhe e dashuron shume nuk mund tthem per mendimin tim qe duhesh te heqesh dore .. sepse gjerat materiale jane thjeshte gjera kurse sinqeriteti dashuria dhe besimi luajne rrol me teper dhe jane gjithcka.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: