This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Fri May 24 7:17:05 2019 / +0000 GMT

dashuripershendetje, dua nje mendim prej drejtusve te faqes ose edhe komentusve.

jam 32 vjeqare, ne kontakt me nje djale qe 10 muj, ne fillim kemi fol mire online sepse jeton jashte, nja 3 muj, tani disi u shukat kjo pune, nja 4 muaj, gjersa per nje feste, i kam shkruar une, i kam uriar festen dhe ma ka kthy kemi shkru dhe me tregoj se eshte ne kosove, edhe une bona bised normal as nuk i thash pse ske tregu qe ke ardhe hiq kurgjo, pastaj me ka shkru edhe disa here po asgje qe te me ftoj per te dal per te pire kafe edhe te shihemi live sepse kishum pas vetem komunikim textesh, pak dite para se me shku ishum tu shkru edhe i hina temes vet, i them sqenka ken kismet per tu pare ne te dy, pastaj ja nisi, kisha dasht me te njoftu live ma mire, e dojsha me te thirr mu taku, po i mendojsha shume sene, nese nuk pelqehem me vjen keq pastaj, ndina keq, kshtu e lash pauz, edhe tha sdu mi ngut senet, u bona shume nervoz se me pelqejke ai djal, edhe nuk qe kismet te shihemi live, pergjigja ime ishte vetem ne rregull po kuptoj asgje tjeter, pastaj eshte kthy ne gurbet edhe vendosa qe mo mos ti shkruaj se u pa se ska asgje ne kete pune, po pasi shkoj me shkru disa her, ok ja kam kthy kemi shkruar normal, ndonjher sikur te jep nje shprese qe kem me pas diqka ne te dy, ndonjher duket i ftofte, edhe po lendona shume, se mu mpelqen tani pe mar shume afer zemres, thujse ne dpresion, tjetren ane kam oferta shume, po skam dashte te hi ne kontakt me askend, sepse ai me pelqen dhe eshte qka dua te nje mashkull, nuk po du ti tregoj atij se kam oferta tjera, me duket sikur i bej presion ose sikur ti them, si thua ti Po ose Jo, se une po dua te takohem me djem te tjere, mu me pelqen edhe e kisha prit edhe nje vite, po nuk po di qfare ka ne mendje, me ka thene se ti je vajze serioze edhe je per lidhje serioze, skam qef me te shfrytzu e me te lan, nuk je si tjerat, ne bised duket mire, nuk fol per sex ose diqka, per shaka ndonjher, po sjam ka di si te ja bej ksaj pune, qfare mendimi keni ju, ndoshta me ishin qartesu shume sene, kur i kish lexu komentet e juaja, ju falemnderit

 

 


Post date: 2019-03-11 23:51:13
Post date GMT: 2019-03-11 23:51:13
Post modified date: 2019-03-11 23:51:13
Post modified date GMT: 2019-03-11 23:51:13

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com