Nukjevet
http://nukjevet.net/pytjet/dashuri-27/
Export date: Thu Aug 22 12:21:00 2019 / +0000 GMT

dashuri


pershendetje jam 21 vjeqare jam ne lidhje qe 2 vit e gjysem me nje djal por e fejuar qe nje vit por pasi jemi feju mbas 7 muajve fiilluan disa gjera jo t zakonshme filluam te grindeshim dhe vazhdojm ende nuk kalon nje dit qe sgrindemi shkaku xhelozis se tij aj me ka marrurr si duhet dhe vet jemi njoftuar po tash po xhelozon shum se spo me beson nje far menyre dhe un qe nje vit e ndegjoj qdo gje as me shoqeri dhe as familjen time nuk dal vetem ne fk dhe shtepi nje far mnyre qdo gje qe don ja plotsoj por prap sesht i knaqur dhe shpesh her vendosi te ndahem prej ti por tenton te mbys veten dhe te bej gjera te kqija qe shpesh her jemi shtrir edhe ne spital per kesi lloj grindjesh dhe qe u lodhja doja te ndaheshim por aj spranonte sepse me thet qe smundet te jetoj pa mua edhe pse as un nuk e di a do mundja pa te po jam
lodhur shum nga paknaqsia e ti edhe mospermirsimi i tij qfar te bej te lutem a mendon qe se demton veten ky person dhe a mendon qe esht me mir te marr fund kjo gje apo te vazhdoj te lutem me trego
Post date: 2018-11-01 10:53:42
Post date GMT: 2018-11-01 10:53:42

Post modified date: 2018-11-01 10:53:42
Post modified date GMT: 2018-11-01 10:53:42

Export date: Thu Aug 22 12:21:00 2019 / +0000 GMT
This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export of Post and Page has been powered by [ Universal Post Manager ] plugin from www.ProfProjects.com