Dashta

Dashta

Dashta me ju pyt ku e ka ordinancen ose ni nr kontaktues te psikologut vigan behluli ?

         

Një koment për “Dashta”

 1. admin says:

  Pershendetje,

  Pasi qe numrat kontaktues te eksperteve te faqes nuk i publikojme, ju lutem na dergoni nje numer tuajin (i cili nuk do te publikohet ne faqe) dhe do te ju kontaktojme per detaje te metutjeshme..

  Faleminderit,
  Ju urojme nje dite te mbare,
  Stafi NukJeVet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: