damaret e dores

damaret e dores

pershendetje doja tju thosha se kam disa dit 5 dit qe kam fryerje te damarve te duarve dhe kam si ndjesi therje ne shputat e duarve zakonisht dhe kur fli gjum ne ndonji pozicion i kam shum te fryr damaret nuk e di cfar mund te bej ju lutem tme ktheni ndonji pergjigje faleminderit

         

Një koment për “damaret e dores”

  1. admin says:

    Pershendetje,

    Per te marre pergjgije nga mjeku duhet te perzgjedhni gjinin dhe moshen.
    Gjtihe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: