Cyclacur

Cyclacur

Pershendetje. Kam nje problem kam qene te nje gjindekologe dhe mi pershkrujati disa tableta cyclacur dhe me ka tregu si me i perdor por jam e shqetsuar mbasi i kam kry kam fillu me tableta dhe po gjakderdhi shum pak por a eshte normale jan per me i rregullu ciklin amo cikli si rregullohet kur sa her qe i pi mvijn ngapak ?? Aa duuhet ti nderpres apo eshte normale ju lutem me tregoni … Flm per
Mirkuptim

         

2 komente për “Cyclacur”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Përdorni qdo ditë me rradhe në të njejtën kohë,dhe nuk ishte dashur me pas problem.Nëse gjatë përdorimit ,keni gjakëderdhje vizito menjiherë Gjinekologun per mendim.Dr Premtimi

  2. iNA123 says:

    ju faleminderit shume per pergjigjje

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: