cikli

cikli

te nderuar deshta ta bej nje pytje per veten se pari Mirdita dhe pune te palodhur.Unè si qdo femer kam ni pytje lidhur mè puqrrat te cilat mendoj se ikam nga cikli.Puqrrat ose sitethem kam kromz afer supes sekrahrorti nete dyja anet kam dhe gjunjeve.Ti pershkruaj pakashum me kruhen se tepermi ato niher nuk doken mirpo nga ekruara shihet se kan te mbushur menilloj uji e kur ato shperthehen behen te gjakosura.Julutem mè tregoni diqka lidhur mè kete semundje ose qka muj mè perdor kto meshum shfaaqen kur me esht avyt koha eciklit.Jam shum ebrengosur lidhur mè faktin falemindrit per mirkuptim,pun te mbar nga landa pres pergjigjje te shpejt ete saket

         

Një koment për “cikli”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Pasi keto puqera lajmerohen larg organeve gjenitale ,preferohet nje kontrolle tek Dermatologu(Mjeku i lekures) .Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: